آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان

خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان مدل لباس تابستانی دخترانه مدل لباس دخترانه مدل پیراهن تابستانی دخترانه مدل لباس دخترانه 2014 شیک ترین لباس دخترانه تابستانی جدید ترین لباس دخترانه تابستان مدل کیف و کفش جدیترین مدلهای کیف و کفش زنانه
رنگ های روشن، طرح های گل‌دار و پارچه های خنک همه برای تابستان هستند. در این روزها که نفس آدم از گرما می گیرد، باید لباس هایی انتخاب کنیم که نازک و راحت باشند. ما چند ایده برایتان داریم.رنگ های آب نباتیآب نبات ها به دلیل رنگ های شاد و متنوع میان کودکان و بزرگسالان محبوبیت ویژه ای دارند. به همین دلیل، می توانید از آنها برای انتخاب رنگ لباس خود بهره بگیرید. به طور مثال، می توانید یک سارافون فیروزه ای خنک و شیک را با کت زرد و کوتاه سِت کنید. روی آن نیز یک کمربند طلایی شیک ببندید و با کفش های طلایی جفت کنید. برای داشتن رنگ های بیشتر، گل های سرخابی زیبایی را روی لبه یقه کت کار کنید.خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان


دامن یا شلوارک قلاب بافی
می توانید شلوارکی از جنس قلاب بافی با لبه های دالبری بدوزید و در این روزها در خانه بپوشید.
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستانسفری به گذشته ها
اگر در این روزها در فروشگاه ها گشتی بزنید، حتما پیراهن های گشاد که در پایین خود بندی برای گره زدن دارند را دیده اید. این لباس ها که در گذشته های دور مد بودند، دوباره امسال باب شده اند. می توانید انواع نازک با رنگ شاد تهیه کنید و بپوشید. این پیراهن را با دامن گلداری سِت کنید تا حسابی خنک باشد.
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان


پیراهن ماکسی
پارچه های نخی و خالدار جان می دهند تا برای تابستان یک دست ماکسی شیک و خنک بدوزید و در خانه بپوشید.
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان
حریر
حریرهای نازک که اصولا بدن نما هستند را می توانید برای دوختن دامن استفاده کنید. یک لایه آستری نازک تا نیمه دامن و بقیه حریر را بدون آستر تا پایین ادامه دهید. دیدن این پارچه هم آدم را خنک می کند چه برسد به پوشیدن آن.
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان
طرح عروسکی
این سارافون ها عروسکی علاوه بر زیبایی بسیار هم خنک هستند. می توانید رنگ و طرح های دلخواه خود را انتخاب کنید و در این روزها بپوشید.
خوش تیپی دخترانه به سبک تابستان

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش