آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید
روش صحیح آرایش روش صحیح آرایش صورت روش صحیح آرایش چشم روش صحیح آرایش ابرو روش صحیح ماساژ دور چشم روش صحیح خط چشم روش صحیح سایه چشم روش صحیح کشیدن خط چشم روش صحیح ماساژ چشم روش صحیح سایه زدن چشم روش صحیح آرایش چشم روش صحیح کرم دور چشم روش صحیح زدن خط چشم روش آرایش چشم روش آرایش چشم درشت روش آرایش چشم کوچک روش آرایش چشمهای ریز روش آرایش چشمهای پف کرده روش آرایش چشم ها روش آرایش چشم و لب روش آرایش چشم با عکس روش آرایش چشم گرد روش آرایش چشم بادامی آرایش صحیح چشم خط چشم آرایش صحیح چشم و ابرو آرایش صحیح چشم آموزش آرایش صحیح چشم و ابرو کانسیلر آرایش آرایش ابرو مدل کیف و کفش جدیترین مدلهای کیف و کفش زنانه

با آرایش صحیح چشم و ابروها می توانید تیره گی و پف زیر چشمهایتان را مخفی کنید. ولی قبل از اینکه برایتان از این راه حل های آرایشی بگویم باید مطمئن شوم که با وجود رعایت نکات زیر هنوز هم مشکل تیره گی و پف زیر چشم را دارید.

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید
1- آب به اندازه لازم بنوشید
۲- خواب کافی بکنید
۳- غذاهای سالم و پر ویتامین بخورید
۴- ژن پوست خوب داشته باشید ( البته اگر خوش شانس هستید)

آخری شوخی بود چون داشتن ژن پوست خوب در کنترل ما نیست و کاملأ تصادفی میباشد.

حالا اگر همه کارهای بالا را انجام میدهید و باز هم مشکل دارید نگران نباشید زیرا با آرایش میتوانید این مشکل را رفع بکنید.


کانسیلر

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید

کانسیلر که به زبان ساده حکم بتونه کردن پوست را دارد نوعی کرم پودر غلیظ است که بیشتر مارک ها آنرا دارند و از آن میتوانید برای زیر چشم استفاده کنید. معمولأ همه بشکل نیم دایره زیر چشم می مالند که این اشتباه است زیرا فقط تیرگی پوست را می پوشاند ولی باعث بیشتر نشان دادن پف زیر چشم میشود. باید کانسیلر را بشکل یک مثلث که رأس آن بطرف پایین است زیر چشم بزنید که هم تیره گی و هم پف را بپوشاند. اگر کانسیلر شما خیلی غلیظ و خمیر مانند است بهتر است که با کمی کرم مرطوب کننده مخلوط کنید تا بهتر و طبیعی تر روی پوست بخوابد.


خط چشم

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید

دور چشم ها را خط چشم نکشید زیرا همه توجه را به تیره گی و پف زیر چشم می برد . به جای خط چشم از یک سایه چشم قهوه ای برنزه برای دور چشم ها استفاده کنید با این کار هم چشم ها درشت تر بنظر می آیند و هم ایرادات زیر چشم کمتر دیده میشوند.


ابروها

روش صحیح آرایش چشم و ابرو را بدانید

ابروهای نازک تیره گی و پف زیر چشم را بیشتر نمودار میکنند در صورتیکه ابروهای پهن توجه را بطرف بالای چشم ها برده و در نتیجه تیره گی و پف زیر چشم ها کمتر بنظر می آیند.
امیدوارم که این راه حل ها بتواند به شما کمک کند و مورد استفاده قرار بگیرد.
منبع:بانوانارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش