آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

چگونه پالتو زنانه سبز بپوشیم؟

چگونه پالتو زنانه سبز بپوشیم؟

همه ساله شاهد ارایه رنگ‌های جدید در دنیای مد هستیم و همانگونه که می دانید رنگ سال ۲۰۱۷ یعنی سال میلادی جدید سبز است. و لذا بسیاری از برندها پوشاک خود را باید این رنگ وارد بازار کرده اند. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که چگونه پالتو زنانه سبز بپوشید. 

۱- ست کردن پالتو زنانه سبز با شلوار مشکی
مشکی جزو رنگ‌های کلاسیک محسوب می‌شود و تقریبا با هر رنگی ست می‌شود. جذابیت ست شدن آن با پالتو زنانه سبز هم کم نیست. شلوار مشکی، کفش مشکی، به راحتی با سبز پالتوی‌تان ست می‌شوند. حتی مهم نیست که چه رگه‌ای از سبز را انتخاب می‌کنید. مشکی به راحتی با همه رگه‌های سبز ست می‌شود. توصیه ما به شما این است که اگر مقدور است حداقل کیف دستی را مشکی انتخاب کنید.

۲- ست کردن پالتو زنانه سبز به همراه شلوار جین 
شلوار جین از رایج ترین پوشاکی است که محبوب خانم‌ها و آقایان است و استفاده از آن را در مکان‌های عمومی و حتی بعضا محل کار نیز مشاهده می‌کنیم. ترکیب سبز و شلوار جین هم از دیگر انتخاب‌های مناسب شما می‌تواند باشد. همه مدل‌های شلوار جین مانند شلوار جین‌های تیره، روشن،‌ سنگ شور، چسبان و راسته و .. همه با پالتوی سبز ست می‌شوند. نکته مهمی که در این قسمت باید رعایت کنید انتخاب فرم و شکل مناسب برای پالتو و شلوار جین شماست. طرح این دو مدل لباس باید مکمل همدیگر باشد. پالتوی کوتاه با شلوار بلند و شلوار کوتاه با پالتوی بلند ست می‌شود. در انتخاب کفش هم نگران نباشید. کفش‌های پاشنه بلند هم به اندازه کفش‌های رسمی پاشنه تخت با این پالتو ست می‌شوند.

۳- ست کردن پالتو زنانه سبز با قهوه‌ای
رگه‌های مختلف قهوه‌ای از بژ گرفته تا شکلاتی و قهوه‌ای پررنگ با سبز پالتوی شما ست می‌شوند. می‌توانید رنگ قهوه‌ای را در شلوارتان به کار ببرید و یا در اکسسوری‌های خود مثل کیف، شال‌گردن یا کفش‌تان.

۴- ست کردن پالتوی سبز و رنگ قرمز

برای آن دسته افرادی که اهل ریسک کردن هستند و می‌خواهند تیپ منحصر به فردی داشته باشند ما رنگ قرمز را پیشنهاد می‌کنیم. البته منظور ما از استفاده از رنگ قرمز این نیست که به صورت خیلی مشهود و جدی از این رنگ استفاده کنید ولی می‌توانید آن را به صورت خفیف در تیپ خود تزریق کنید. ترکیب این رنگ با سبز جالب می‌شود ولی مهم است که چه رگه‌ای از سبز و چه رگه‌ای از قرمز باهم ترکیب می‌شوند. یکی از راه‌های پیشنهادی ما به شما ترکیب رنگ مشکی و سبز به همراه قرمز است.

۵- پالتو زنانه سبز و رنگ‌های شاد و روشن
رنگ‌های شاد و روشن از دیگر انتخاب‌های جالب شما خواهند بود. پیشنهاد ما به شما ترکیب رنگ سبز و صورتی،‌ سبز و زرد و سبز و آبی آسمانی است. انتخاب‌های شما در این زمینه زیاد است و مسلما با ترکیب رنگ مناسب، تیپی مثال زدنی برای خود خواهید ساخت.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش