loading...

مد روز : جدیدترین مدلهای کیف کفش لباس مو

آموزش نکات ساده برای برجسته کردن لبها 18 دسامبر 2013 ... داشتن لب های برجسته میتواند تاثیر زیادی در جذابیت شما داشته باشد شما خودتان می‌توانید کارهایی انجام دهید تا به لب هایی فوق‌العاده زیبا و برجسته ...چگونه بدون عمل جراحی لب های بزرگ و قلوه ای داشته باشیم؟ 10 دسامبر 2013 ... لب های قلوه ای-لب های درشت-لب های بزرگ-داشتن لب هاب بزرگ-چگونه لب را ... و خدای ناکرده اگر عمل زیبایی درشت کردن لب ها با موفقیت روبرو نشود آن ...برجسته کردن لب در خانه بدون عمل جراحی!!! 11 ا کتبر 2013 ... برجسته…

بزرگ کردن لب

شبنم افشار بازدید : 1611 دوشنبه 18 فروردين 1393 نظرات ()

آموزش نکات ساده برای برجسته کردن لبها

18 دسامبر 2013 ... داشتن لب های برجسته میتواند تاثیر زیادی در جذابیت شما داشته باشد شما خودتان می‌توانید کارهایی انجام دهید تا به لب هایی فوق‌العاده زیبا و برجسته ...

چگونه بدون عمل جراحی لب های بزرگ و قلوه ای داشته باشیم؟

10 دسامبر 2013 ... لب های قلوه ای-لب های درشت-لب های بزرگ-داشتن لب هاب بزرگ-چگونه لب را ... و خدای ناکرده اگر عمل زیبایی درشت کردن لب ها با موفقیت روبرو نشود آن ...

برجسته کردن لب در خانه بدون عمل جراحی!!!

11 ا کتبر 2013 ... برجسته کردن لب بدون عمل جراحی,آرایش زیبای لب,سلامتی و رفع چروک لب,لب زیبا, پروتز لب بدون عمل جراحی.

روش های طبیعی برای برجسته کردن گونه و لب ها – جديدترين اخبار ...

نکته حائز اهمیت برای گونه گذاری یا برجسته کردن لب ها این است که پزشک متبحر ابتدا با توجه به تجربه خویش و سن هر فرد به طور اختصاصی با وی مشورت کرده و به ...

روش های سریع برای بزرگتر كردن لبها

با رسیدن به چهل سالگی لبهای شما شروع به كوچك شدن می‌كند . من سه روش برای بزرگتر كردن و برجسته نشان دادن لب به شما پیشنهاد می‌كنم.

اطلاعات بزرگ کردن لب

در این قسمت ما تمام پرسش های ممکن درباره جراحی بزرگ کردن لب را برای شما جمع آوری کرده ایم. در مورد روش های غیر جراحی که باعث افزایش زیبایی لب ها می شوند می ...

آرایش لب

آرایشتان,تجار,رفتن,دریچه,قلیای,بیشترى,قدر,چهره‌تان.

لب های سالم و زیبا | بانوان

27 ژوئن 2011 ... 3 – برای برجسته و بزرگ کردن لب ها چند قطره عصاره دارچین را با وازلین مخلوط کنید و روی لب ها بمالید بعد از چند دقیقه لب ها کمی ورم کرده و برجسته ...

حجیم کردن لب ها با استفاده از دارچین

30 آگوست 2013 ... لب نسبت به چهره کوچک است و لب بالا با لب پایین فرق دارد و پشت لب بلند است: لبی را که کوچک‌تر است باید بزرگ‌تر کنیم در نتیجه شکاف یا ...

گریم کردن لب ها

هماهنگ كردن اندازه لب و یا فرم دادن به آنها به وسیله آرایش1 - هنگامی كه لب پایین نازك است، ... برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر كننده استفاده كرد.

آموزش بزرگ کردن لب ها با آرایش

دستگاه پروتز لب PLPحجم دهنده لب با حفظ حالت طبیعی و..,نمایش نحوه استفاده از دستگاه ... معرفی می گردد که نیاز زیبایی شما برای داشتن فرم لب های برجسته و بزرگتر و زیبا شدن .... خانم دکتر برای حجیم کردن لب ها شما از چه موادی استفاده می کنید؟

دستگاه پروتز لب PLPحجم دهنده لب باحفظ فرم طبیعی وبدون تزریق ژل ...
برای خوش فرم کردن لبها قبل و بعد از زدن رژ خط لب بزنید. همیشه قبل از ... برای بزرگتر نشان دادن دهان: خط لبتان را در حاشیه خارجی فرم لبتان بکشید و بعد رژ بزنید.
برای برجسته تر شدن لب ها بخوانید!

لب ها عضو مهم در زیبایی هرکسی هست بخصوص جدیدا که بازار حجیم کردن لب بدجور داغه! ... 1- معمولترین راهی که همه میدونن این هست که برای بزرگتر شدن لب میتونیم خط  ...

راه های حجیم شدن لبها!

www.toppatogh.com | روش ساده برای برجسته کردن لب ها. هر چند که از قدیم الایام نماد چهره ی یک زن ایرانی در ذهن تمامی ملل و اقوام، یک صورت ظریف مینیاتوری با چشمانی ...

روش ساده برای برجسته کردن لب ها

توصیه هایی برای بزرگ کردن لبها. در گذشته زیبایی صورت هر فرد محدود به همان ظاهر خدا دادی بود که بر اساس ژنتیک هر فرد مشخص می شد، افراد خصوصیت ظاهری صورت ...

جراحی زیبایی لب

بزرگ کردن لبها،یکی از شایع ترین عملهای جراحی می باشد، تزریق چربی ویا ژلهای تزریقی دائم یا موقت به داخل لب ، لبها را بزرگتر کرد.
یکی از شایع ترین عملهای جراحی بزرگ کردن لبها

7 دسامبر 2012 ... راهی برای پولدار شدن – تالار گفتگوی سلامت نیوز سرویس خبری راه های حجیم شدن لبها بهترین راه بزرگ کردن لب تگ بهترین روش برجسته کردن لب ...

آموزش بزرگ کردن لب بدون عمل جراحی | سایتی به وسعت خورشید

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شده و برآمدگی آنها نیز بیشتر دیده شود بهتر است برای لب های باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پرر.
نحوه برجسته کردن لب ها به وسیله آرایش

حجیم کردن لب ها بدون از دست دادن فرم طبیعی آنها ... معرفی می گردد که نیاز زیبایی شما برای داشتن فرم لب های برجسته و بزرگتر و زیبا شدن بهتر صورت بر طرف شود،  ...

دستگاه الکتریکی پروتز لب PLP اصل

حجیم کردن لب ها با تزریق ژل

تزریق ژل به لب‌ها برای حجیم کردن آنها

امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی برای حجیم کردن لب‌ها در دسترس می باشد، اما انتخاب هر یک از این مواد باید با توجه به نیاز خاص بیمار، حجم ناحیه و پایداری ماده مورد نظر صورت پذیرد.

تزریق ژل به لب‌

حتما شما هم تا کنون مشاهده کرده اید که برخی افراد لب‌هایشان به صورت غیرطبیعی حجیم است. متخصصان پوست و مو می‌گویند کافی است تا چند عدد آمپول ژل حجم‌دهنده لب در بافت لب‌هایتان تزریق کنید تا لب های شما به چنین فرمی در بیاید، اما متخصصان تاکید می‌کنند که روش‌های برجسته‌سازی لب چندان هم خالی از ‌خطر نیستند و اگر ژل‌های غیراستاندارد را به لب‌هایتان تزریق کنند و یا این کار به وسیله افراد غیر متخصص انجام گردد، باید منتظر ناقرینگی و بدشکل شدن لب‌هایتان باشید.

 

این روزها خیلی از خانم‌های جوان ایرانی از تزریق ژل لب برای زیبایی لب‌هایشان استفاده می نمایند و این در حالی است که از بهداشتی بودن یا استاندارد بودن آن محصول هیچ اطلاعی ندارند.

 

خانم دکتر دکتر فریده مهتی‌پور، متخصص پوست و مو، به سئوالات زیر در این رابطه پاسخ می دهند.

 

آیا برای برجسته‌سازی لب‌ها، متخصصان پوست می‌توانند کمکی به درخواست کنندگان کنند؟

امروزه روش های متعددی برای افزایش حجم بافتی و از بین بردن یا کاهش چین‌های سطحی و عمقی صورت وجود دارد. برای این کار از مواد متعددی که فیلر یا پرکننده نامیده می‌شوند، استفاده می کنند.

گاهی مواقع چربی بدن خود بیمار نیز در برخی موارد به خصوص برای حجم‌های بزرگ‌تر قابل استفاده می باشد.

 

یعنی با استفاده از چربی بدن خود فرد می‌توان بافت‌های صورت را برجسته نمود؟

بله. اگر علاوه بر افزایش حجم، از بین بردن چین‌های سطحی و عمقی نیز مدنظر باشد، می‌توان تزریق پرکننده و تزریق بوتاکس را همراه با هم انجام داد که از نتایج بالینی خوبی برخوردار است.

 

این تزریق‌ها روی کدام بخش‌های صورت انجام می‌شود؟

پر کردن گودی‌های صورت، حجم دادن به گونه‌ها، پر کردن شیار نازولابیال (شیار بین بینی و گونه) و نیز خطوط اطراف لب‌ها مانند خطوط خنده از جمله نقاطی هستند که به طور شایع از این مواد استفاده می گردد. البته به تازگی حجیم‌کردن لب‌ها و برجسته کردن خطوط دور لب نیز رایج شده است.

از تزریق ژل‌های متفرقه و بودن نام و نشان جدا بپرهیزید. نام ژل مصرف شده را نیز یادداشت کنید تا اگر به هر دلیلی به پزشک متخصص دیگری مراجعه نمودید، بدانید که چه ژلی برای شما تزریق شده و آیا از آن راضی بوده‌اید یا خیر

 

برای حجیم کردن لب‌ها شما از چه موادی استفاده می‌کنید؟

امروزه ژل‌ها و پرکننده‌های متعددی برای حجیم کردن لب‌ها در دسترس می باشد، اما انتخاب هر یک از این مواد باید با توجه به نیاز خاص بیمار، حجم ناحیه و پایداری ماده مورد نظر صورت پذیرد.

 

ژل‌های استاندارد برای برجسته‌سازی لب دارای چه خصوصیاتی هستند؟

بهترین ژل‌ها برای حجیم کردن این ناحیه، ژل‌هایی هستند که حداکثر سازگاری بیولوژیک را با بدن فرد داشته باشند، واکنش‌های ایمنی بدن را تحریک ننمایند و نیز سرطان‌زا نباشند.

به دلیل اینکه لب‌ها دارای خون‌رسانی بالایی هستند و کاملا متحرک هستند، پایداری ژل مورد نظر و حجم تزریق شده، باید بسیار دقیق انتخاب و انجام شود.

 

بهتر است از ژل‌های دایمی استفاده شود، یا ژل‌هایی که پایداری کمتری دارند؟

استفاده از ژل‌های دائمی و طولانی‌مدت به خصوص در اولین تزریق در مورد لب‌ توصیه نمی گردد، زیرا ممکن است با عوارضی از قبیل عوارض آلرژیک و یا ایجاد گرانولوم همراه شود.

 

ژل‌های که این روزها استفاده می‌شود، از چه جنسی هستند؟

ژل‌های جدید از جنس هیالورونیک اسید هستند که برای لب کاملا مناسب می باشند.

 

این تزریق‌ها در دور لب صورت می گیرد یا در بافت خود لب؟

تزریق در لب را می‌توان بر اساس نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داد و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد. در هر یک از موارد فوق باید میزان مصرف ژل و هزینه بیمار را مدنظر قرار داد.

قبل از تزریق، معاینه بیمار و مشاوره بالینی بسیار مهم است. پزشک باید از سابقه بیماری‌های قبلی و مصرف دارو بیمار مطلع شود.

 

آیا این تزریق‌ها عوارضی هم دارند؟

مانند هر نوع تزریق دیگری در ناحیه صورت باید احتمال بروز عوارض آلرژیک، درد به هنگام تزریق و پس از آن، ورم و احتمال کبودی لب‌ها و حتی احتمال نتایج نامطلوب مانند عدم قرینگی (تزریق با حجم نامتناسب) در نظر گرفته شود و با بیمار در میان گذاشته شود.

تجربه پزشک و تکنیک تزریق درست همراه با مشاوره بالینی قبل از تزریق سبب می‌شود که نتایج بالینی به خواست‌های بیمار نزدیک شود، هرچند که تامین ذهنیت بیماران به‌طور کامل اکثرا امکان‌پذیر نمی باشد.

 

اگر ژل‌ها جذب شوند، باعث بد فرم شدن لب‌ نمی‌شود؟

خیر، پس از جذب ژل‌ها ، لب به شکل اولیه خود برمی گردد و هیچ تغییر خاصی شکل نمی گیرد.

 

آیا ممکن است ژل‌ها حرکت کنند و به نواحی اطراف لب پخش شوند؟

بله، اگر ژل‌هایی که برای برجسته‌سازی لب استفاده می‌شود، از نوع غیراستاندارد استفاده شوند امکان این عارضه وجود دارد، بنابراین اگر خانمی قصد این تزریقات را دارد باید حتما از ژل‌های استاندارد و با مارک معتبر استفاده نماید.

مزیت مهم ژل‌های موقتی این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق ژل پشیمان گردد، بالاخره اثر این مواد از بین خواهد رفت، اما در مورد ژل‌های دایمی، پشیمانی سودی ندارد

 

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای تزریق ژل می باشند؟

همه افراد کاندیدای مناسبی برای این روش درمانی هستند، زیرا احتمال آلرژی و عوارض جانبی وجود ندارد. اما ‌اینکه کسی کاندیدای مناسبی برای ‌این روش و یا هر روش زیباسازی دیگری است یا خیر، با معاینه پزشک، گرفتن تاریخچه پزشکی بیمار و همچنین بررسی بسیار دقیق ساختار چهره و طراحی برای ‌ایجاد تغییرات مناسب، تعیین می گردد.

باید خاطرنشان کرد که ‌ایجاد هر تغییری در چهره، هر چند که با انتخاب یک روش معتبر باشد، لزوما به معنای به‌دست آوردن یک چهره مطلوب و زیبا نیست. انتخاب روش‌‌های زیباسازی کاری کاملا تخصصی می باشد و حتما باید با توجه به فواید و مضرات روش درمانی، خواسته بیمار، آناتومی بیمار و شرایط فیزیکی و روحی روانی بیمار انجام شود تا بتوان آن را موفقیت‌آمیز بدانیم.

 

اصول مهم در تزریق ژل به لب ها

دو اصل مهم را در تزریق ژل‌ها باید بدانیم.

اول اینکه برای تزریق این نوع ژل‌ها فقط متخصصان پوست و مو و جراحان پلاستیک صلاحیت دارند و تزریق این ژل ها توسط پزشکان عمومی، دندانپزشکان و حتی متخصصان بی‌هوشی‌ به صلاح بیماران نیست، زیرا که در بسیاری از موارد اگر عارضه کم خطر و کوچکی هم در اثر تزریق ژل رخ دهد، متخصصان پوست و مو بهتر می‌توانند آن را برطرف نمایند. در برخی مواقع به دنبال تزریق ژل، شخص دچار تبخال می‌شود که پزشک متخصص به راحتی می‌تواند آن را درمان نماید و در غیر این صورت همین اتفاق می‌تواند موجب بر جای گذاشتن اسکار (جوشگاه) روی صورت نماید.

 

نکته دوم، بیمار باید از نوع ماده تزریق شده آگاهی داشته باشد. پزشک متخصص باید برای بیمار توضیح دهد که از چند نوع ژل استفاده خواهد کرد، زمان ماندگاری آن چقدر است و چه عوارض احتمالی خواهد داشت. عوارض موقتی مانند قرمزی و کبود شدن کاملا طبیعی است و جای نگرانی نیست.

 

از تزریق ژل‌های متفرقه و بودن نام و نشان جدا بپرهیزید. نام ژل مصرف شده را نیز یادداشت کنید تا اگر به هر دلیلی به پزشک متخصص دیگری مراجعه نمودید، بدانید که چه ژلی برای شما تزریق شده و آیا از آن راضی بوده‌اید یا خیر.

 

بنابراین دو اصل مهم در تزریق ژل لب عبارت‌اند از:

- تزریق توسط پزشک متخصص پوست یا جراح پلاستیک

- مصرف ژل‌های استاندارد و دارای تاییدیه‌های مختلف جهانی و وزارت بهداشت ایران

 

نوع دیگری از ژل‌ها که مصرف آنها شایع‌تر است، ژل‌های موقت می باشند که از مهم‌ترین این نوع ژل‌های می‌توان به هیالورونیک اسید و هیدروکسی آپاتیت اشاره نمود.

نوع اول حدود شش ماه تا یک سال دوام دارد و نوع دومی حدود یک تا دو سال.

یک مزیت مهم این ژل‌ها این است که اگر به هر دلیلی فرد از تزریق ژل پشیمان گردد، بالاخره اثر این مواد از بین خواهد رفت، اما در مورد ژل‌های دایمی، پشیمانی سودی ندارد.

بخش سلامت تبیان

 

 

مراقب عوارض برجسته سازی لب ‌ها باشید

رژ لب های حجم دهنده گاهی التهاب زا هستند

تزریق ژل‌ های دائمی خطرناک است

پر کردن صورت؛ به چه صورت؟

اثرات و خطرات تزریق بوتاکس

هشدارهای جدی درباره تزریق بوتاکس

 

منبع : http://www.mod20.ir/
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1205
 • کل نظرات : 73
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 113
 • آی پی دیروز : 158
 • بازدید امروز : 148
 • باردید دیروز : 204
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 22
 • بازدید هفته : 1,346
 • بازدید ماه : 891
 • بازدید سال : 244,880
 • بازدید کلی : 3,619,671
 • کدهای اختصاصی