loading...

مد روز : جدیدترین مدلهای کیف کفش لباس مو

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات|آموزش بافت ... اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,اموزش بافت مو,سیمرغ,رزبلاگ, کلوب,مردمان,زیبا شو,تبیان,make up,eye linear,mascara,photo make up,سایت ...اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات 24 فوریه 2014 ... اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,22 نوامبر 2012 ... مدل موی بافته به سبک آبشاری امسال خیلی پر طرفدارترین بوده. حتما عکس ...اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات صفحه نخست. جستجو. . > قرص سیالیس.…

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات

شبنم افشار بازدید : 958 دوشنبه 18 فروردين 1393 نظرات ()
اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات|آموزش بافت ...
اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,اموزش بافت مو,سیمرغ,رزبلاگ, کلوب,مردمان,زیبا شو,تبیان,make up,eye linear,mascara,photo make up,سایت ...

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات

24 فوریه 2014 ... اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,22 نوامبر 2012 ... مدل موی بافته به سبک آبشاری امسال خیلی پر طرفدارترین بوده. حتما عکس ...

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات

صفحه نخست. جستجو. . > قرص سیالیس. > کرم کینگ سایز King size. > قرص مگنا ار ایکس Magna rx + -اصل به همراه يك محصول اشانتيون دلخواه. > قرص مگنا ار ایکس ...

عکس هایی از مارک های لباس و کیف ورساچ 2014 » بیا تو مد

سایت سرچ · صفحه نخست · جستجو · تبلیغات · عضویت · تماس با ما. جستجو. ; درج آگهی رایگان · فروش ویژه. تبليغات. دانلود رایگان جدید ترین ترانه ها. مطالب اتفاقی.

درست کردن مدل موعروس به همراه تاج وتور
اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات. ۸ فوریه ۲۰۱۴ … عکس های لوکس ترین هتل جهان در ترکیه …. Fendi یک برند ایتالیایی است که بخاطر کیف های ...

اموزش تاج

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,اموزش بافت مو,سیمرغ,رزبلاگ, کلوب,مردمان,زیبا شو,تبیان,بلا گفا,make up,eye دانلود فیلم اموزش ارایشگری ...

عکس تاج کودکانه
اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات,اموزش بافت مو,سیمرغ,رزبلاگ, کلوب,مردمان,زیبا شو,تبیان,بلا گفا,make up,eye linear,mascara,photo make ...

آموزش آرایشگری

27 مه 2011 ... در مرحله اول روی مقوا- مانند عکس زیر- نقش زیگ زاگ بکشید. ... اگر از مقوای سفید استفاده کرده اید و دوست دارید تاج پادشاهی کودکانه تان رنگ دیگری ...

جدیدترین مدل تاج های عروس مدل تاج های ژله ای جدیدترین تاج ...

19 آگوست 2013 ... اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات www.jazabiyat.rzb.ir/.../اموزش- بافت-مو-مدل-ترکیبی-...‎Translate this page اموزش بافت مو مدل ...

اموزش بافت مو مدل چهارتایی شل با عکس

... عروسی مدل تاج هاي ژله ای بسيار زيبا براي عروس اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات قسمت داخلی پلک چشم را با سایه ای متناسب سایه بزنید معمولا ...

اموزش بافت مو مدل چهارتایی شل با عکس | مدل مو 2013

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات (بازدید:3546) · رنگ موی گیاهی با حنا بابونه ریواس گل طاووسی اقطی اسپرک رنگ کردن مو با گیاه (بازدید:3384).

ایران ممو

8 ا کتبر 2013 ... اموزش بافت مو مدل چهارتایی شل با عکس · اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات · اموزش بافت مو مدل کلاسیک با عکس و توضیحات.

کوزه

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات. عکس بیست مدل ست لباس مجلسی وجواهر زیبا. اموزش تصویری سه مدل شینیون جدید-2014. عکس 4 زن هالیوودی که  ...

اموزش بافت مو مدل ترکیبی تاج با عکس و توضیحات

بافت - مدلهای ترکیبی- ساقه ی گل رز - تاج آبشاری

بافتها واقعا متنوع و زیبا هستند. از اینکه همه را یکجا جمع کرده ام خیلی خوشحالم. راستش با این وبلاگ می خواستم تلنگری به سیستم آرایشگر های ایرانی بزنم که اکثر قریب به ۹۹٪ با اینکه هزینه های سنگین برای آموزش دریافت می کنند ولی از یاد دادن تکنیک های اصلی واقعا پرهیز می کنند. بطور حتم از وقتی که نوشتن این وبلاگ رو شروع کردم خیلی چیزهای جدید هم یاد گرفتم و به این باور اعتقاد دارم که آموزش دانش و هنر چیزی از دانسته های انسان کم نمی کند و زکات آن در پراکنده کردن آن است . منتظر نظرات پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستم .

بافت - مدل ترکیبی :

بافت ترکیبی :

بافت ترکیبی بطور کلی  از دو دسته بافت تشکیل شده که در پشت سر به هم می پیوندند. در زیر نحوه ی انجام آن نشان داده شده است.

 

 

 

 ابتدا باید نحوه ی بافت فرانسوی را یاد بگیرید . از جلوی سر فرق باز کنید و آن را تا پشت سر ادامه دهد. مو ی سر به دو قسمت مساوی تقسیم می شود . یک قسمت را کلیپس بزنید تا تداخل ایجاد نکند.

 

از جلوی سر ، سمتی که مو آزاد است شروع به بافت فرانسوی کنید .

 

 بافت را تا جایی که دیگر نمی توانید مو اضافه کنید ببافید . دقت کنید که بافت حتی الامکان به خط فرق پشت نزدیک شود . آن را با کلیپس محکم کنید

 

سمت دوم را نیز مانند سمت اول ببافید . باز هم سعی کنید که به خط فرق پشت سر نزدیک شوید . سپس با دست راست رشته ی سمت راست و با دست چپ رشته ی سمت چپ را بگیرید . سه رشته را با انگشت دست هنوز از هم جدا نگه دارید.

 

رشته ی وسط هر دو دسته را با هم ترکیب کنید . بنا براین دو رشته ی سمت چپ با هم و دو رشته ی سمت راست نیز با هم ترکیب می شوند . ( در شکل نشان داده شده است ) اگر بخواهید بافت پنج تایی ببافید دو تا رشته های سمت چپ و راست را با هم ترکیب نمی کنید .

 

 ادامه ی بافت را بصورت بافت سه تایی ساده بباید و انتهای بافت را با کش بافت محکم کنید .

 

بافت - مدل شاخه ی گل رز:

بافت ساقه ی گل رز در واقع یک بافت ساده و کلاسیک است . این بافت می تواند با بافت ساده ی سه تایی نیز انجام شود ولی در اینجا من بافت رز را با نوع مارپیچ دوتایی توضیح می دهم .

 

 نحوه ی بافت مارپیچ دوتایی را یاد بگیرید . از فرق سر تا انتهای گردن موی سر را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید . مانند شکل از جلوی سر یک دسته مو بطور موازی برداشته و آن را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید .

 

 

هر دو رشته را به تنهایی به طرف صورت بپیچید. ( در جهت عقربه های ساعت )

 

ولی در جهت  دور از صورت به طور ضربدری به دور  یکدیگر بپیچید.

( خلاف جهت عقربه های ساعت )

 

 

 دسته ای مو برداشته و به رشته ای که دورتر از صورت است اضافه کنید .

 

و دسته ای  دیگر مطابق شکل برداشته و به رشته ای که نزدیک صورت قراردارد اضافه کنید .

 

هر یک از دو دسته مو را به تنهایی به طرف صورت بپیچید ، سپس بصورت ضربدری آن را خلاف جهت پیچش یعنی به سمت دور از صورت ببافید. فلش ها در شکل بطور واضح جهت ها را نشان می دهند .

 

از گوشه های سر دسته های مو را بردارید تا به اندازه ی کافی مو برای اضافه کردن داشته باشید . بتدریج خطوط بالا و پایین سر باهم موازی می شوند .

 

این کار را آنقدر ادامه دهید تا دیگر مویی برای اضافه کردن در طرفین سر وجود نداشته باشد . ادامه ی بلندی مو  را با رعایت جهت چرخش مو تا انتها بافت مارپیچ بزنید و انتهای مو را با کش بافت ببندید .

 

همین  مراحل را برای طرف دیگر سر نیز تکرار کنید. سعی کنید دو بافت به خط مرکز فرق پشت سر نزدیک باشند. سپس بافت سمت راست را به زیر بافت سمت چپ ببرید .

 

و آن را از زیر بر روی بافت سمت چپ آورده و یک بوکل زیبا بسازید . بلندی  بافت هر چقدر که اجازه می دهد می توانید  آن را به طور دایره ( بوکل ) به دور بافت سمت چپ بپبچید . و مطمئن شوید که بافت سمت چپ در وسط واقع شده است و طوری به نظر برسد که ادامه ی بافت سمت راست می باشد .

 

بوکل را حد اقل در چهار نقطه با سنجاق  سر محکم کنید .

 

توجه : برای سنجاق زدن و محکم کردن بوکل یادتان باشد که همیشه آن را با مقداری از موی سر به همراه نقاط  مورد نظر بوکل سنجاق کنید .

 

 بفرمایید ! بافت زیبای شاخه ی گل رز آماده است از آن لذت ببرید.

 

بافت - مدل تاج آبشاری :

بافت تاج آبشاری:

قبل از یاد گرفتن این بافت ، نحوه ی بافت تاج راقبلا" باید یاد گرفته باشید. تفاوت این بافت با بافت تاج در این است که دسته ای از مو بطور افشان در پشت سر رها می شود . این بافت نیز می تواند از نوع فرانسوی ، دوتایی ، یا هلندی و حتی پنج تایی  باشد. در اینجا نحوه ی بافت تاج آبشاری هلندی را توضیح می دهم:

 

 

مانند بافت تاج دسته ای از مو را که در شکل نشان داده شده است با کمک کلیپس جدا کنید.

 

مانند بافت تاج دسته ای از مو را به طور عمودی جدا کرده و آن را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید و یک بافت ساده از زیر بزنید.

 

مانند شکل از زیر بافت ساده و از بالای تاج سر دسته از مو را جدا کنید .

 

این دسته از مو را از زیر بافت ساده به موهای داخل کلیپس اضافه کنید. سپس از بالای تاج سر دسته ی نازکی از مو را جدا کنید و به بافت اضافه کنید. بعد دسته ای دیگر (کمی بزرگتر از دسته ی بالای سر ) از قسمت پایین سر برداشته و به بافت اضافه کنید  .

 

همین طور اضافه کردن تکه های مو را از بالا و پایین به بافت ادامه دهید تا به تیزی گوش دیگر برسید.  

 

بقیه دوباره مثل بافت تاج است

 

وقتی به فرق سر رسیدید کلیپس را باز کنید .

 

سعی کنید تکه های جلوی سر را به تناسب اضافه کنید . تکه ها ی مو را کوچکتر انتخاب کرده و ببافید .

 

به بافتن ادامه دهید تا دیگر نتوانید دسته ای مو به بافت اضافه کنید . سپس ادامه ی  مو را همانطور ساده ببافید و با کش بافت محکم کنید.

 

 

ادامه ی بافت را به دور سر بپیچید و سعی کنید محلی را که بافت از آنجا شروع شده است پوشیده شود.

 

 

 

توجه : اگر مثل شکل از بافت هلندی استفاده کرده اید، ادامه ی بافت را از پشت به دور سر بپیچید. اگر از بافت فرانسوی استفاده کرده اید ادامه ی بافت را از جلو به دور سر بپیچید . اگر از بافت مارپیچ دو تایی استفاده کرده اید زیاد فرقی نمی کند. می توانید به هر دو جهت بافت را به دور سر بپیچید .

 

انتهای بافت را در زیر تاج پنهان کنید و با سنجاق سر طوری آن را محکم کنید که دیده نشود .

 

برای اطمینان بیشتر جاهای مختلفی از سر را با سنجاق محکم کنید .

 

 

 پست سر و پائین تاج را با سنجاق محکم کنید.

 

 بالای تاج و طرفین  را هم همینطور

 

و این هم یک بافت زیبا مدل تاج آبشاری ! واقعا زیباست !

 بافتها هنوز ادامه دارند.......... شما را در پست بعدی خواهم دید . واقعا از لطف تان متشکرم

غرض نقشی است کز ما باز ماند                که هستی را نمی بینم بقایی

 

اموزش بافت مو

مطالب پیشنهادی:

چگونگی روش طریقه اموزش بافت مو حصیری با عکس و توضیحات

 چگونه مو را ببافیم و مدل گل جمع کنیم،خیلی ساده و زیبا

اموزش مدل مو دم اسبی همراه بافت فرانسوی ابشاری-شماره بیست و چهارم

 دانلود فیلم اموش بافت مو مدل حلقه از پشت سر

اموزش تصویری و مرحله ای بافت فرانسوی یک طرفه-شماره بیست و یکم

اموزش تصویری و 11 مرحله ای ساده ترین بافت فرانسوی

اموزش تصویری یک مدل بافت مو ساده از بغل سر توسط خود شخص

اموزش بافت فرانسوی جمع و زیبا با عکس و توضیحات

اموزش تصویری بافت چهار تایی موی بلند

اموزش بافت مو مدل کلاسیک با عکس و توضیحات

اموزش قدم به قدم و ساده بافت مو مدل مارپیچ با عکس

اموزش قدم به قدم بافت مو مدل تل با عکس

اموزش بافت دوتایی ساده و زیبا

دانلود فیلم کلیپ اموزش انواع بافت مو

اموزش تصویری بافت ابشاری مو

عکس چند مدل بافت موی جذاب و فرانسوی

آموزش بافت مو به شکل گل در پشت و کنار سر

ارادتمند ........ دنیا

منبع : http://www.mod20.ir/
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1205
 • کل نظرات : 73
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 118
 • آی پی دیروز : 158
 • بازدید امروز : 230
 • باردید دیروز : 204
 • گوگل امروز : 16
 • گوگل دیروز : 22
 • بازدید هفته : 1,428
 • بازدید ماه : 973
 • بازدید سال : 244,962
 • بازدید کلی : 3,619,753
 • کدهای اختصاصی