loading...

مد روز : جدیدترین مدلهای کیف کفش لباس مو

چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر به نظر برسیم از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است,عکس مدل کفش پاییزی, عکس مدل موی جدید بلند کوتاه جمع کردن پشت سر دم اسبی,ست کردن لباس از نوع ...خری

image

از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است

شبنم افشار بازدید : 741 یکشنبه 24 فروردین 1393 نظرات (0)
چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر به نظر برسیم

از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است,عکس مدل کفش پاییزی, عکس مدل موی جدید بلند کوتاه جمع کردن پشت سر دم اسبی,ست کردن لباس از نوع ...

خرید

اندازه مان است,کارهایی برای سریع تر شدن رشد مو,ست کردن لباس شب به سبک جنیفر لوپز Jennifer Lopez,عکس مدل ... از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و.

چگونه لباس بپوشید تا قد بلند تر به نظر بیایید

از کجا بفهمیم لباس مان اندازه مان است؟ در اینجا قوانین و روش هایی آورده ام که با ... برچسب ها : از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است , عکس مدل کفش  ...

آموزش جمع کردن مو ساده

اندازه مان است,کارهایی برای سریع تر شدن رشد مو,ست کردن لباس شب به سبک جنیفر لوپز Jennifer Lopez,عکس مدل ... از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و.

جذابیت به سادگی

بهترین مارک ریمل حجم دهنده،بلند کننده،طبق نظر سنجی. از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است. مهمترین سوالات استفاده کنندگان از ماسک صورت.

بهترین مارک مژه مصنوعی
... شب برای خانم های چاق به سبک Adele تاریخ : یکشنبه 24 شهریور 1392 · از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است تاریخ : یکشنبه 24 شهریور 1392  ...

از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است

از کجا بفهمیم لباس مان اندازه مان است؟ از کجا بفهمیم شلوار پیراهن کمربند کت و...اندازه مان است در اینجا قوانین و روش هایی آورده ام که با استفاده از آنها همیشه لباسهایتان برازنده و اندازه ی تنتان خواهند بود.
تشخیص اندازه بودن لباس
 گاهی اوقات وقتی پیراهن نوی خود را تن می کنید، می بینید خیلی گشاد و بد قواره به نظر می رسد. علت کار چیست؟ آیا به خاطر بلندی آستین هاست؟ به خاطر یقه آن است؟ یا اینکه زیر کت ناجور به نظر می رسد؟ امروز علت آن را خواهید فهمید.

در اینجا قوانین و روش هایی آورده ام که با استفاده از آنها همیشه لباسهایتان برازنده و اندازه ی تنتان خواهند بود. درست است که مد لباس روز به روز تغییر می کند، اما این قوانین هیچ گاه تغییر نمی کنند و برای همه نوع لباس می توانید از آنها استفاده کنید.
_ پیراهن جلو دکمه دار آستین ها و سردست این نوع پیراهن معمولاً پس از چند بار شستشو آب می روند، پس هنگام خرید پیراهن جلو دکمه دار، حتماً دقت کنید که آستین ها کمی برایتان بلند باشد تا اگر پس از شستشو آب رفت، مشکلی ایجاد نشود.

اندازه ی مناسب برای آستین ها چقدر باید باشد؟
1 - دقت کنید که آستین از روی مچ گذشته و تا ابتدای شستتان برسد.

2 - درضمن سرآستین ها نیز باید به میزان کافی کیپ باشد تا از روی مچ پایین نیایند.

3 - اگر پیراهن جلو دکمه دار را معمولاً روی شلوار می اندازید، پس دقت کنید که قد آن نباید از زیپ شلوارتان پایین تر بیاید و باید کمی بالاتر از آن بایستد.

4 - زمانی که روی پیراهن از ژاکت یا کت استفاده می کنید، دقت کنید که اگر دستانتان را بکشید، آستین پیراهن باید فقط خیلی کم (حدود یک تا دو سانت) از سر آستین کت بیرون بیاید، اگر بیش از آن بود، باید پیراهن کوچک تری انتخاب کنید. _ یقه ها و پیراهن 1 - اگر پیراهنتان از قسمت شانه ها به خوبی اندازه تان باشد، مطمئن می شوید که سایز مناسب را برداشته اید.
2 - وقتی دکمه های پیراهن را کامل بستید، باید انگشت سبابه تان در فاصله ی بین یقه و گردنتان جا بگیرد تا متوجه شود که خوب اندازه تان است.
3 - لبه ی بیرونی و نوک یقه باید با برگردان یقه کتی که از روی آن می پوشید، به خوبی پوشیده شود. _ کت 1 - پس از پوشیدن کت، اگر دست هایتان را بکشید، آستین کت باید تا بند انگشت شستتان برسد. و کت باید پشتتان را نیز به خوبی بپوشاند.
2 - یقه ی کتتان باید به صورتی باشد که حدود یک سانت از یقه ی پیراهنتان را نشان دهد.
3 - اگر عادت دارید که کت ورزشی خود را روی پلوور می پوشید، هنگام خرید کت توجه کنید که حتماً یک پلوور نازک نیز همراه خود بیاورید.
شلوار شلوار پارچه ای 1 - پرو کردن شلوار پارچه ای بسیار ساده است و خیلی راحت متوجه می شوید که اندازه تان هست یا نه. اگر شلوار را بدون کفش امتحان می کنید، باید قدش به زمین برسد. اگر هنگام پرو کفش پایتان است، قسمت پشتی پاچه  شلوار باید به زمین برسد. دقت کنید که قد شلوار باید اندازه ای باشد که هنگام راه رفتن جورابتان پیدا نباشد.   2 - هنگامی که کمربند را روی شلوارهای پارچه ای می بندید، دقت کنید که خیلی سفت و محکم نکشید، این کار باعث می شود که شکمتان بزرگتر به نظر برسد.

3 - دکمه ی شلوار را پایین نافتان ببندید.

همانطور که در بالا هم گفتیم لباسهای پارچه ای ممکن است پس از شستشو می آب بروند، دقت کنید که شلوارتان را نیز کمی بلندتر بخرید. _ شلوار جین شلوار جین نیز مثل لباسهای اسپرت دیگر، نیازی به دقت زیاد ندارد تا ببینید کاملاً اندازه تان هست یا نه. البته باید تاحدودی با انواع جین ها که در بازار هست آشنایی داشته باشید و بدانید که فرم کدام به بدن شما سازگارتر است.

سه مدل جین داریم : معمولی، آزاد و گشاد جین معمولی همانطور که از نامش پیداست همان نوع قدیمی یا در واقع تنگ است. جین آزاد در قسمت باسن کمی گشادتر است. جین گشاد در قسمت ران ها و باسن بسیار گشادتر از جین معمولی است. _ کراوات یک راه ساده برای اینکه بدانید کدام کراوات اندازه و برازنده شما است این است که آن را روی پیراهنی مناسب و اندازه تان امتحان کنید.

به نکات زیر دقت کنید 1 - قد کراوات باید بالاتر از خمیدگی شکم قرار گیرد.

2 - اندازه  گره کراوات نباید قدری باشد که نوک یقه پیراهنتان را بگیرد.

3 - مثلثی که با گره ی کراواتتان ایجاد می کنید، باید به خوبی با مثلث یقه ی پیراهن جلو دکمه دارتان جور باشد. _ پالتو و بارانی برخی اعتقاد دارند که بهتر است پالتویتان را یک سایز بزرگتر از سایز پیراهنتان بگیرید تا مطمئن شوید که بر روی پلوور هم اندازه تان خواهد بود.

پالتو ها دو نوع دارند : پالتوی بلند تا زانو، و نیمتنه 1 - اندازه آستین ها باید به صورتی باشد که هنگام کشیدن دست ها سرآستین تا ابتدای شست تان برسد.
2 - پشت پالتو باید صاف و یکدست باشد، مثل پشت کت و ژاکت.

3 - اگر پشت پالتو خط های افقی بیفتد یعنی برایتان کوچک است. خطهای عمودی نشانگر این هستند که پالتو برایتان بزرگ و گشاد است.
کمربند هنگام خرید کمربند دقت کنید که باید آن را یک سایز بزرگتر از اندازه ی شلوارتان بگیرید. مثلاً اگر سایز کمرتان 34 است، سایز کمربندتان باید 36 باشد.

1 - میخ کمربند باید همشه در سوراخ وسط قرار گیرد. برخی از کمربند ها سه سوراخه و برخی پنج سوراخه هستند.

2 - دم کمربند باید تا اولین پل (حلقه) شلوار ادامه یابد.

3 - سگک کمربند باید در امتداد دکمه های پیراهنتان قرار گیرد. لباسی کاملاً برازنده! اگر از اندازه های درست لباس ها باخبر باشید، پس از خرید یا گرفتن لباستان از خیاطی، بسیار راضی خواهید بود، چون همه ی لباسها کاملاً اندازه و برازنده ی تن شما خواهد بود. امیدواریم نکات بالا در این زمینه کمک کننده و مفید بوده باشند.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : pooshak.comمطالب پیشنهادی :
چگونه با لباس پوشیدن خودمان را جوان تر نشان دهیم؟ بر ترس های خود در زمینه مد غلبه کنید وقتی پوشش شما می گوید که شما که هستید ! چگونه لباس بپوشیم تا لاغرتر شویم؟ عطر زدن هم فوت و فنی دارد، آن را با ما یاد بگیرید منبع : http://www.mod20.ir/
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1207
 • کل نظرات : 73
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 200
 • آی پی دیروز : 199
 • بازدید امروز : 470
 • باردید دیروز : 447
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 4
 • بازدید هفته : 1,401
 • بازدید ماه : 22,780
 • بازدید سال : 179,711
 • بازدید کلی : 4,018,785
 • کدهای اختصاصی