آخرین مطالب

آخرین ارسال های انجمن

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!
‫آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف‬ ...

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید.

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف ...

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! By ‎Modeling makeup | آرایش مدل ها‎ · Updated over a year ago. منتظر قسمت هاي بعد باشيد.

آموزش تصويري آرايش صورت توسط بابي براون آرايشگر معروف!

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! در ۲۳ شهریور ۱۳۹۲. آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! ۱۳۹۲-۰۶-۲۳. admin.

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

2 فوریه 2013 ... آموزش تصويري آرايش صورت توسط بابي براون آرايشگر معروف! تا به حال شما اصولي مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ ...

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! Booof ...

سخنان و جملات آموزنده آناتول فرانس. دو چيز تفاوت فاحشي را بين انسان و حيوان به وجود مي آورد : قدرت بيان و دروغگويي. جملات آناتول فرانس تا زماني كه به قدرت نرسيده  ...

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! توجه : مطالب زیر از سایت های مختلف گرد آوری شده است و صرفا جهت جستجو گر اتوماتیک سایت نمایش ...

1.doc

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید.

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید.

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف | نما دانلود

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! ارسال شده توسط Admin در آرایش. تا به حال شما اصولی مشتمل بر ۵۰ اصل در رابطه با استفاده از روژ لب ، ...

خانمهای شیک کدبانو و مرتب بفرمایید (2)

29 مارس 2013 ... تا به حال شما اصولی مشتمل بر ۵۰ اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز آرایش شما باید تغییر کند.

• انستیتو رها •

12 ژانويه 2014 ... آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف 329 مارک لوازم ارایش 329 قمردر عقرب 329 قیمه نثار 337 قوز کردن 342 درمان قوز 343

beautiful 2013

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 ...
آموزش لب خوردن با تصویر

از جمله مشتریان بسیار معروف او مریل استریپ، کاترین زتا جونز، سیدنی کلافورد هستند که معمولا محصولات آرایشی خود را از بابی تهیه می‌کنند. علاوه بر اینها او ...

پوست و مو و زیبایی

... مخفی سازی فایل ها با تغییر پسوند و معرفی راه های تشخیص آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف - سیمرغ تا به حال شما اصولی مشتمل بر ...

آموزش تصویری و قدم به قدم انواع آرایش صورت

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید.

آموزش طراحی ناخن با تور

26 دسامبر 2013 ... آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف. توسط Ahmadnia در انجمن آموزش و نكات آرايشگري. پاسخ ها: 0. آخرين نوشته: ...

دی 1391

26 ژانويه 2014 ... آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! (بازدید : 2) ... آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف!

اردیبهشت 1389

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 ...

آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! آموزش تصویری آرایش صورت توسط بابی براون آرایشگر معروف! تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز آرایش شما باید تغییر کند.

بابی براون، یکی از آرایشگران معروف و نویسنده سه کتاب پرفروش در زمینه زیبایی. بابی براون همچنسن موسس تجارت لوازم آرایش میلیون دلاری خود می باشد.
تا به حال شما اصولی مشتمل بر 50 اصل در رابطه با استفاده از روژ لب، خط چشم و روژ گونه یادگرفته اید. با مسن شدن، طرز آرایش شما باید تغییر کند. خط های چروک، آویزان شدن پوست و افزایش خشکی به این معناست که طرز آرایشی که قبلا مطلوب بود، دیگر همانند قدیم شما را جوان نشان نمی دهد و حتی ممکنست نشانه های پیری را بیشتر نمایان سازد. در این گزیده منحصر بفرد از آخرین کتابم به نام دستورالعمل آرایشی بابی براون، سه محصول خاص خود را برای بشاش نمودن پوست های خسته، ناپدید کردن چروک ها و جوان تر کردن صورت معرفی می کنم.     کرم پوشاننده
"من عاشق این محصول هستم چرا که با استفاده از آن، این طور به نظر می آیدکه در طول شب خواب خوبی داشته اید."
بعد از چهل سالگی، خاصیت ارتجاعی پوست از میان رفته و پوست چروکیده می شود. این امر شما را خسته تر نشان داده و به رگ های خونی اجازه می دهد خود را نشان داده و بی رنگی پوست را افزایش می دهد. این پوشاننده، حلقه های سیاه دور چشم را روشن تر کرده، به پلک ها ظاهری می دهد گویی که بالا کشیده شده اند و گرمی و درخشندگی کلی به چشم ها می بخشد.  
1-رنگ مناسبی را انتخاب کنید: آرایش بابی براون یک فرمول دارای پایه زرد را انتخاب کنید که حداقل دو درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد.   
2- آن را استفاده کنید: آرایش بابی براون با استفاده از یک برس پوشاننده دارای سر کوچک، ضربه های آهسته ای را در طول مژه های پائینی تا داخلی ترین گوشه چشم ها و گودی های بالای بینی بزنید. می توانید از انگشت انگشتری خود که دارای نرمی طبیعی می باشد استفاده کنید که موجب گرمی بیشتر شده و سپس آن را به آرامی روی پوست بمالید.   
3- ثابت نگهداشتن کانسیلرقراردادن یک پودر سبک و دارای رنگ زرد ملایم موجب می شود که پوشاننده در جای خود ثابت بماند.      کرم پودر مرطوب کننده/ آب رسان
"عاشق این محصول هستم چرا که همانند یک شلنگ آب از پوست حمایت می کند."
استفاده از این کرم پودر مهم است چرا که سه موضوع بسیار مهم در بالا رفتن سن را تنها با یک محصول پاسخ می دهد: خط های ریز چروک، پوست آویزان و لکه های آفتاب زدگی
فرمول های کرم مانند پوست های پژمرده و آویزان را مرطوب کرده و پرتر نشان می دهند و رنگ پوست را یکدست می کنند. از به کار بردن هر محصول پودر مانند یا مات خودداری کنید چرا که موجب می شود چروک های صورت بیشتر به چشم آیند.  
1-رنگ مناسب را انتخاب نمائید: آرایش بابی براون رنگ های مختلف را تست کنید (رنگی را که به نظر روشن تر از رنگ پوست شما می آید، انتخاب کنید، رنگی درست و یک رنگ تیره تر). می توانید این کار را با گذاشتن سه رنگ به صورت خط هایی از روی گونه تا خط بالای دهان انجام دهید. سپس با ایستادن در کنار پنجره یا ورودی در، آن را در نور طبیعی امتحان کنید. پایه ای که با پوست شما هماهنگ تر و یکدست تر به نظر می آید، انتخاب درست است.    
2- از آن استفاده کنید: مقدار کمی از رنگ انتخاب شده را به وسیله نوک انگشت، برس کرم پودر و یا یک اسفنج روی مناطقی از پوست که نیاز به یکدست شدن دارند (بویژه روی لکه های قرمز و دیگر لک های صورت) قرار دهید. آن را به سمت بالا روی پوست بمالید و به سمت خط موی خود به بیرون پخش کنید تا طبیعی ترین ظاهر را داشته باشد. بیش از حد بالا نروید که در این صورت ظاهری غیرطبیعی می دهد.   
3-ثابت کردن آن اگر پوستی چرب دارید، می تواند روی آن را با پودرصورت زردرنگ روشن به طور سبک پوشش دهید. این پودر را روی پیشانی، بینی و گونه ها استفاده کنید (این کار را با برس روژ گونه یا اسفنج انجام دهید تا کرم پودر ثبات پیدا کرده و یکدست شود.   
روژ لب صورتی رنگ
"من عاشق این محصول هستم چرا که بدون این که به نظر جلف بیاید، صورت را جوان تر می کند."
با بالارفتن سن، لب ها رنگ خود را از دست می دهند و در معرض خشکی بیشتری قرار می گیرند. رنگ های بیش از حد درخشان با رنگدانه های تیره برای سنین بالا مناسب نیستند. باید به جای آن از روژ لب و برق لب های لطیف تر استفاده کرد که رطوبت بیشتری به لب ها داده و زیبایی لب ها را افزایش می دهد. این روژ لب ها، لب ها را پرتر می کنند. رنگ های طبیعی اما شاداب تر مثل صورتی بژ و صورتی رزی به دلیل این که نور را منعکس می کنند، ظاهر خطوط ریز لب را کاهش می دهند.     1-انتخاب رنگ مناسب آرایش لبها شاداب ترین رنگ هایی که با رنگ طبیعی لب های شما هماهنگی دارد و در عین حال مکمل رنگ پوست شماست را انتخاب کنید. قهوه ای مایل به صورتی، صورتی رنگ پوست، صورتی بژ، قهوه ای مایل به قرمز و رنگ صورتی شاتوتی به طور کل، رنگ های شاداب کننده هستند.   
2- خط لب جهت ممانعت از تراوش رنگ به داخل خطوط افقی مزاحم، می توان از یک مداد لب دارای رنگ هماهنگ با روژ لب استفاده کرد. روی خط طبیعی لب خود، خط بکشید و به شکل V مانند بالای لب و انحنای لب پائین توجه کنید. برای این که لب کامل به نظر آید، خط لب را کامل بکشید.   
3- استفاده از روژ لب آرایش لبها از یک برس لب استفاده کنید، فیبرهای مصنوعی موجب می شوند روژ لب یا برق لب خطوط لب را پر کرده و روژ مثل بتونه به نظر آید. رنگ را از یک گوشه لب به گوشه دیگر بمالید و لب های خود را روی هم فشار دهید تا رنگ یکنواخت شود.   
4- اتمام کار آرایش لبها برای افزایش زیبایی و یکدست شدن رنگ، روژ لب خود را در مرکز با برق لب روشن پر کنید. 
  تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ www.seemorgh.com/lifestyle اختصاصی سیمرغ   منبع : http://www.mod20.ir/
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش